karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

AGAT Hotel   

Lokalizacja SZKLARSKA PORĘBA( Góry )

 

Opis:

Położony jest w malowniczej dzielnicy Szklarskiej Poręby, ok. 200 m od Hotelu „Kryształ”,
Zakwaterowanie: posiada 55 miejsc w komfortowych pokojach z TV SAT, telefonem, lodówką, sejfem oraz łazienką z prysznicem.
Do dyspozycji gości: 2 sale restauracyjne w średniowiecznym stylu: OBERŻA “U HOCHOŁA” - jest dużą salą mogącą pomieścić przy zwykłym ustawieniu 70 osób podawane są tu głównie dania z grilla oraz swojskie potrawy, PIWNICZKA "U HOCHOŁA" – mniejsza sala znajdująca się na dolnym poziomie, która może pomieścić do 40 osób; sauna sucha, sala konferencyjna z wyposażeniem - dla ok. 50 osób.
W cenie wszystkich pobytów: sauna sucha w godzinach 18.00 – 22.00, bilet wstępu do centrum wellness Hotelu Kryształ (w okresie ferii, Wielkanocy, długich weekendów, wakacji, świat Bożego Narodzenia, Sylwestra - na każde dwie doby pobytu 1 bilet na 1,5h dla każdej z osób. Poza tymi czasookresami dostęp bez limitu). 
Dziecko do 4 lat bezpłatnie. W przypadku pobytów ze śniadaniem możliwość dopłaty do obiadokolacji. Hotel akceptuje zwierzęta domowe - dodatkowa opłata.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2019 / 2020

 Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl