karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

GOŁĘBIEWSKI Hotel   

Lokalizacja KARPACZ( Góry )

 

Opis:

Położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.
Zakwaterowanie: pokoje z łazienkami, lodówką, telefonem, TV SAT, Internetem, możliwością dostawki. 

Do dyspozycji gości: 3 restauracje, Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), kręgielnia, salon gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci, centrum kongresowe (28 sal konferencyjnych, 2 sale kongresowe, sala kinowa na 300 os., restauracja Staropolska – w stylu góralskim), Studio Zdrowia i Urody Gołębiewska. 

W cenie pobytu wyżywienie wg wyboru (2 posiłki dziennie: śniadania 7-11.00 i obiady 13.30-16.00 – bufet, 3 posiłki dziennie), korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci, tygodniowy program atrakcji dla dzieci, opłatę klimatyczną. 

Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka oraz wanienki do kąpania. Przy rezerwacji pobytu 1 osoby dorosła i 1 dziecko (do lat 4 przy 6 nocach; do lat 7 przy 7 nocach), klienci będą zakwaterowani są w pokoju 1 osobowym z dostawką – przy czym dziecko będzie miało pobyt GRATIS. Krótsze pobyty - na zapytanie – informacja w biurze. Możliwość skorzystania z oferty FIRST MINUTE – WARUNEK – rezerwacja oraz wpłata na min. 2 tygodnie przed pobytem – informacja w biurze. 

COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

 
 

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Promocja

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wyciąg narciarski w pobliżu

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     winda

     kręgielnia

     bar dzienny/drink bar

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2020 / 2021

 Ostatnia aktualizacja: 11.11.2020

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl