karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

GOŁĘBIEWSKI Hotel   

Lokalizacja WISŁA( Góry )

 

Opis:

Położony nad brzegiem Wisły na stoku Bukowej, w północnej części miasta.
Zakwaterowanie: posiada pokoje z łazienkami (suszarka do włosów), TV sat, telefonem, możliwością dostępu do Internetu. 
Do dyspozycji gości: kilka restauracji: (Zielona, Czerwona, Staropolska, Grilowisko), Klub Nocny, Kawiarnia Patio, sale konferencyjne, PARK WODNY TROPIKANA: basen sportowy o dł. 25 m, basen rekreacyjno-wypoczynkowy z falą, basen z hydromasażem i biczami szkockimi, brodzik dla dzieci z małą zjeżdżalnią, sauny suche, parowa, jacuzzi (morskie, ługowe, borowinowe, wapniowo-magnezowe), pokoje wypoczynkowe, tężnie, jaskinia solna, grota śnieżna, w sezonie letnim basen zewnętrzny – temp. wody 30°C oraz Instytut Kosmetyczny i Odnowa Biologiczna GOŁĘBIEWSKA SPA, Klub Fryzjerski Maniewski, solarium, bilard, kręgle, gry zręcznościowe, tenis stołowy. oraz GOŁEBIEWSKA MEDICAL SPA – posiada ofertę w dziedzinie kosmetyki, odnowy biologicznej oraz rehabilitacji. 
W cenie wszystkich pobytów: korzystanie z kompleksu basenów TROPIKANA, zajęcia w Klubie dla dzieci w godz.10-17.00, dyskoteka w Klubie Nocnym od godz.22.00, Dancingi w Restauracji Zielonej od godz. 20.00 w każdy piątek i sobotę, opłata klimatyczna. 
Przy rezerwacji pobytu 1 osoby dorosła i 1 dziecko (do lat 4 przy 6 nocach; do lat 7  przy 7 nocach), klienci będą zakwaterowani w pokoju 1 osobowym z dostawką – przy czym dziecko będzie miało pobyt GRATIS. 
Możliwość krótszych pobytów – informacja w biurze. 
Możliwość skorzystania z oferty FIRST MINUTE – WARUNEK – rezerwacja oraz wpłata na min. 2 tygodnie przed pobytem – informacja w biurze. 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     basen odkryty/sezonowy

     jacuzzi

     telewizor w pokoju

     suszarka do włosów

     kręgielnia

     tenis stołowy

     bar dzienny/drink bar

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2018 / 2019

 Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl