karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

CINGOV Hotel    

Lokalizacja SMIZANY-CINGOV( Góry )

 

Opis:

Położony w lokalizacji Cingov „u bram” Narodowego Parku Slovensky Raj.
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-osobowych bez możliwości dostawki oraz pokoje o podwyższonym standardzie (LUX) – gabarytowo większe z możliwością dostawki, wszystkie z łazienką, TV Sat, lodówką i telefonem.
Do dyspozycji gości: lobby bar z WIFI gratis, restauracja z kominkiem, taras letni z kominkiem, basen relaksacyjny – GRATIS dla gości hotelowych, WITALNY ŚWIAT wellness centrum (sauny: eukaliptusowa, solna, fińska, tropikalny deszcz, lodowe wiadro, jacuzzi, lodowy basen), możliwość skorzystania z masaży – tradycyjne i tajskie, sale konferencyjne, parking, tenis stołowy, rzutki, kącik zabaw dla dzieci.
W cenie każdego pobytu: basen, tenis stołowy, badminton, rzutki, kącik dziecięcy, WiFi w Lobby Bar, trampolina dla dzieci, X-BOX, w miesiącach letnich w każdy piątek – grill w formie ciepłego bufetu z muzyką na żywo, parking, taksa klimatyczna.
Możliwość dokupienia 3 h/ wstępu do WELLNESS CENTRUM w promocyjnych cenach dla gości hotelowych. Taksa klimatyczna płatna na miejscu.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     tenis stołowy

     bar dzienny/drink bar

     letni taras

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2017 / 2018

 Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl