karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

RIVERSIDE Hotel   

Lokalizacja POPRAD( Góry, Wody termalne, Narty )

 

Opis:

Obiekt należący do kompleksu AquaCity (aquapark z wodami termalnymi), położony w odległości kilku kroków od aquaparku.
Zakwaterowanie: w pokojach 2-osobowych z łazienkami (suszarki), TV-sat, minibarek, sejf, telefon, dostęp do internetu, czajnik bezprzewodowy (kawa i herbata gratis).
W cenie pobytu: 2 posiłki dziennie, jednorazowy/ dzień wstęp na wszystkie baseny „AQUAZONY” w AquaCity (50m Olimpijski basen, brodzik dla dzieci, 7 zewnętrznych basenów z tego 3 są termalne: grzyb wodny, siedzenia i łóżka ze strumieniami wodnymi, huśtający wodny dzwon i zjeżdżalnie), fitness centrum, jacuzzi, kryte baseny termalne "BLUE DIAMOND" I i II, „BLUE SAPPHIRE” – pierwszy na świecie kompleks basenów ogrzewanych energią słoneczną, gdzie co wieczór urządzane są 3D LASER SHOW, w sezonie letnim Treasure Island – Wyspa Skarbów – nowy basen dziecięcy ze słoną wodą, wrak łodzi ze zjeżdżalniami i atrakcjami, terrarium z legwanem i żółwiami, dziecięce party w stylu pirackim, animacje dla dzieci, jacuzzi dla dzieci i dorosłych. Internet, kawa i herbata w pokoju (saszetki), taksa klimatyczna i parking.
Za dodatkową opłatą: ok 33 Eur/ osoby wejście do FIRE & WATER WELLNESS & SPA (planowane otwarcie pod koniec marca)  największe dwupiętrowe centrum wellness na Słowacji o powierzchni 1590 m2  Witalny Świat pełen kontrastów symbolizujący żywioły ognia i wody, podzielony na dwie strefy prywatną i party  basen prywatny, jacuzzi, 8 saun i inhalacji ( sauna ceremonialna, solna, mentolowa, sucha, infra sauna)  jaskinia lodowa, pomieszczenia do odpoczynku i na party z łóżkami wodnymi  14m bar wellness z doskonałą ofertą koktajli, Internet, kawa i herbata w pokoju (saszetki), taksa klimatyczna i parking.
W sezonie letnim Treasure Island – Wyspa Skarbów – nowy basen dziecięcy ze słoną wodą, wrak łodzi ze zjeżdżalniami i atrakcjami, terrarium z legwanem i żółwiami, dziecięce party w stylu pirackim, animacje dla dzieci, jacuzzi dla dzieci i dorosłych.
Dzieci do 6 lat bez świadczeń – GRATIS.Opłata dodatkowa za psa. Taksa klimatyczna płatna na miejscu.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     wyciąg narciarski w pobliżu

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     dostęp do internetu/ WI-FI

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     suszarka do włosów

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2018 / 2019

 Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl