karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

GRAND LAOLA SPA   

Lokalizacja POBIEROWO( Morze )

 

Opis:

Kompleks położony ok. 100 m od plaży (oddzielony pasmem wydm), na zalesionym i ogrodzonym terenie.
 
Zakwaterowanie: kompleks składa się z 2 budynków, posiada pokoje 1 i 2 osobowe standard oraz 3 i 4 os Deluxe: z TV, telefonem, łazienką, lodówką, dostępem do Internetu.
 
Do dyspozycji gości: kompleks basenowy (basen, jacuzzi – solankowe, sauna sucha i mokra), rozbudowana baza rehabilitacyjna i SPA, sale konferencyjne, restauracja, kawiarenka, wypożyczalnia rowerów, boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci.
 
W cenie każdego pobytu: korzystanie z kompleksu SPA- basen, sauna, jacuzzi, tężnia solankowa, Wi-Fi, 1 x w tygodniu ognisko z muzyką (01.05-31.10) jedno dziecko do 4 lat bez świadczeń gratis.
 
Informacje dodatkowe: opłata za parking – 20,-zł/doba, garaż podziemny – 30,-zł/doba, łóżeczko dziecięce – 100,-zł/tydzień. Dopłata do pobytu ze zwierzętami na zapytanie w biurze. Pakiet kuracyjny – konsultacja lekarska, 15 zabiegów fizjoterapeutycznych na pobyt, min. 7 nocy, dopłata 40,-zł/doba/osoba.
 
 
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta
 

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     baza zabiegowa

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     boisko sportowe/wielofunkcyjne

     blisko plaży

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2021 / 2022

 Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl