karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

MEWA I Sanatorium   

Lokalizacja KOŁOBRZEG( Morze, Uzdrowiska )

 

Opis:

PAWILON A to budynek po kapitalnym remoncie, położony w dzielnicy uzdrowiskowej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego i plaży, przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty (w każdym z nich lodówka, TV/SAT, telefon, czajnik), z przestronnymi łazienkami. Pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz typu studio. Na miejscu jadalnia i kawiarnia. Pełna baza zabiegowa znajduje się w oddalonym o ok. 50 m Zakładzie Przyrodoleczniczym nr 1.
PAWILON B - pokoje 1- i 2- osobowe z łazienkami, komfortowo wyposażone, lodówka, czajnik elektryczny, TV/SAT, telefon. Ośrodek może jednorazowo przyjąć 36 osób. Pawilon B jest połączony ze stołówką oraz pawilonem A. Zabiegi lecznicze są wykonywane w oddalonym o ok. 50 m Zakładzie Przyrodoleczniczym.
Do dyspozycji gości: Na miejscu jadalnia i kawiarnia. Pełna baza zabiegowa znajduje się w oddalonym o ok. 50 m Zakładzie Przyrodoleczniczym nr 1. Pawilon B jest połączony ze stołówką oraz pawilonem A. Zabiegi lecznicze są wykonywane w oddalonym o ok. 50 m 
Zakładzie Przyrodoleczniczym.

W cenie: całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska (1 wizyta lekarska na początku pobytu i doraźna pomoc w nagłych przypadkach), wstęp na basen – codziennie od godz. 16-21.00 oraz 2 zabiegi dziennie (masaż klasyczny i limfatyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym). Przy pobycie 11- dniowym i dłuższym 3 zabiegi dziennie (od poniedziałku do piątku). Pobyty 7 nocy.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     basen kryty

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     blisko plaży

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2018 / 2019

 Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl