karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

NOVE LAZNE Hotel   

Lokalizacja MARIANSKE LAZNE( Uzdrowiska )

 

Opis:

Jeden z najstarszych zabytkowych obiektów uzdrowiskowych, należący do sieci Danubis Health Spa Resort.
Zakwaterowanie: luksusowe pokoje w kategorii Superior Plus oraz Superior de luxe (za dopłatą, na zapytanie), wszystkie z łazienkami (suszarka do włosów, szlafroki), mini-barem, TV sat, telefonem, sejfem.
Do dyspozycji gości: kompleksowe centrum leczniczo-zabiegowe i relaksacyjne oparte na bazie wód mineralnych i najnowszych zabiegach leczniczych, wellness & beauty centrum (m.in. centrum laserowe, masaże, turbo-solarium, salon kosmetyczny), najstarsze w Europie borowinowe łaźnie, restauracja, lobby bar, stylowa kawiarnia.
 
Dla gości hotelowych GRATIS: powitalny napój, wolny wstęp na baseny, wstęp do Danubis Premier Fitness w Hotelu Centralne Laznie, Aqua Wellness centrum w Hotelu Hviezda, karta rabatowa - Marienbad Kur & Spa Card, wieczorki taneczne, programy animacyjne na basenie oraz w fitness centrum, wi-fi w całym hotelu, kuracja pitna. 
Dzieci do 4 lat - gratis bez osobnego miejsca do spania, przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju. Hotel nie przyjmuje zwierząt. Taksa klimatyczna płatna na miejscu. Pobyty hotelowe min. 2 noce.

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     suszarka do włosów

     bar dzienny/drink bar

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2018 / 2019

 Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl