karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

THERMAL Hotel    

Lokalizacja STUROVO( Wody termalne )

 

Opis:

Położony bezpośrednio przy kąpielisku termalnym

Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 2, 3, 4 -osobowych, wszystkie z łazienką, telefonem, radio, TV oraz lodówką, Wi-Fi

Do dyspozycji gości: restauracja, sala konferencyjna, przechowalnia bagażu, sklep z pamiątkami, kącik dziecięcy, taras widokowy, kantor, snack bar, fryzjer, parking niestrzeżony, parking strzeżony odpłatny i niestrzeżony - bezpłatny.

Dla gości hotelowych GRATIS wstęp na otwarte kąpielisko termalne w sezonie letnim (23.04-18.09.17 – w razie sprzyjającej pogody czas otwarcia kąpieliska może ulec zmianie) lub wolny wstęp na położony ok. 150 m od hotelu kryty basen i do sauny (sauny czynne od 1.1. do 15.4. oraz od 15.10. do 29.12), poranne pływanie podczas całego roku, taksa klimatyczna.

Od maja do końca sierpnia Klienci mają wolny wstęp do fitness centrum (ok. 450 m od hotelu). Plaża nudystów i zjeżdżalnie czynne od czerwca do sierpnia.

Dziecko do lat 6 na łóżku (jeżeli jest taka możliwość) lub śpiące z rodzicami GRATIS (w lipcu i sierpniu obowiązkowa dopłata do śniadań). Dzieci do lat 6 gratis – wyżywienie zgodnie z zamówieniem rodziców. Łóżeczko dla dziecka do lat 3 GRATIS.

Na każdy pokój przypada (oprócz dnia przyjazdu) jeden parasol i 2 leżaki – nieprzenośne. Śniadania i obiadokolacje – bufet. Możliwość dokupienia wyżywienia. W miesiącu lipiec i sierpniu pobyty ze śniadaniem w cenie. Na miejscu płatna kaucja zwrotna za kartę chip’ową. 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     basen odkryty/sezonowy

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     klimatyzacja

     salon fryzjerski

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2018 / 2019

 Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl