karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

CAPEK Hotel First Class   

Lokalizacja KARLOVY VARY( Wody termalne, Uzdrowiska )

 

Opis:

KOMPLEKS UZDROWISKOWY MANES - położony blisko centrum uzdrowiska, składa się z 4 budynków hotelowych o różnych standardach, 3 połączone ze sobą: CAPEK ***+ FIRST CLASS, MANES I *** SUPERIOR, MANES II ** STANDARD oraz EDEN ECONOMY (dla pacjentów czeskiego NFZ - z dofinansowaniem).
Do dyspozycji gości na terenie kompleksu: baza zabiegowa, gabinet kosmetyczny, biblioteka, możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, siłownia - fitness, m.in. z symulatorami tańca, orbitrekiem, dla dzieci w sezonie letnim plac zabaw, boisko do gier zespołowych, trampolina, a także 2 wewnętrzne pokoje zabaw, tenis stołowy, piłkarzyki, miejsca parkingowe.
Hotel CAPEK ***+ First Class - po generalnym remoncie, połączony z budynkiem głównym (MANES I) krytym przestronnym łącznikiem, w którym znajduje się restauracja Manes - z kawiarnią oraz letnim tarasem. 
Zakwaterowanie:  komfortowe pokoje 2 os. z możliwością dostawki, lub dopłatą do pojedynczego wykorzystania - cena pokoju 1 os. oraz 2 os. apartamenty z możliwością dostawki, wszystkie pokoje z łazienkami, suszarka do włosów, szlafrokami, TV SAT, radio-budzikiem, telefonem, lodówką, sejfem, niektóre z balkonem. 
Do dyspozycji gości: winda, gabinety lekarskie, masażu, tlenoterapii oraz część bazy balneologicznej.

W cenie każdego pobytu: Internet wi-fi, śniadania w formie bufetu.

Dzieci do 3 lat bez świadczeń - gratis. Pobyty - 7 nocy (hotelowe min. 3 noce). Możliwość pobytów pakietowych z zabiegami.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     boisko sportowe/wielofunkcyjne

     winda

     tenis stołowy

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2020 / 2021

 Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl