karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

ATLANTIC PALACE Hotel   

Lokalizacja KARLOVY VARY( Wody termalne, Uzdrowiska, Czechy )

 

Opis:

Położony w centrum uzdrowiska, ok. 80 m od zdrojowej kolumnady, gdzie znajduje się jedno z najsłynniejszych gorących źródeł Vridlo.
Zakwaterowanie: komfortowe pokoje superior 2 osobowe, wykończone w jasnych kolorach, przestronne, z nowymi meblami, wszystkie z łazienkami, suszarką do włosów, TV, telefonem, sejfem, zestawem kawowym, mini-barem, dostępem do Internetu Wi-Fi. Możliwość dopłaty do pokoi deluxe z balkonami z widokiem na rzekę Tepla oraz klimatyzacją. W niektórych pokojach możliwa dostawka.
Do dyspozycji gości: Wellness z bogatą bazą zabiegową (m.in. masaże, elektroterapia, termoterapia, inhalacje, kąpiele w wodach mineralnych), opieka lekarska, saunowy świat z widokiem na zdrojową kolumnadę, restauracja na najwyższym piętrze hotelu – z pięknym widokiem na uzdrowisko, letni taras, dostęp do Internetu Wi-Fi, bar dzienny, przechowlania bagażu, możliwość wykupienia wycieczek po okolicy, biletów na lokalne atrakcje kulturalne, gry w golfa, itp.
Informacje dodatkowe: Śniadania w formie bufetu zwykle w godz. 7.00-10.00. Możliwość rezerwacji parkingu w pobliżu Hotelu lub możliwość parkowania na parkingu miejskim, wg opłat miejskich. Możliwość skorzystania z pakietu leczniczego.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     przyjazny zwierzętom

     dostęp do internetu/ WI-FI

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     suszarka do włosów

     klimatyzacja

     bar dzienny/drink bar

     letni taras

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2023 / 2024

 Ostatnia aktualizacja: 10.02.2023

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl