karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

AKACJA Pensjonat   

Lokalizacja KUDOWA ZDRÓJ( Góry, Uzdrowiska )

 

Opis:

Znajduje się w centrum Kudowy Zdroju - miejscu cichym i pełnym zieleni, 150 m od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód. Pensjonat jest 100 letnim budynkiem po generalnym remoncie. Pod nadzorem konserwatora zabytków został zachowany jego secesyjny charakter.
 
Zakwaterowanie: posiada pokoje 1 os, 2 os, 2 os z dostawką, 3 os, wszystkie z łazienką, TV SAT oraz dostępem do Internetu. Dwupokojowy apartament na zapytanie. Teren obiektu jest zamknięty.
 
Do dyspozycji Gości: grill i miejsce na ognisko, parking.
 
Informacje dodatkowe: Możliwość przyjazdu z psem/ kotem - 15,-zł/noc. Parking – 7,-zł/noc. Możliwość dopłaty do obiadokolacji (w przypadku pobytów ze śniadaniami): 35,-zł/os./noc – napoje zimne i gorące do obiadokolacji w cenie. Obiekt nie organiuje balu sylwestrowego.
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta
 

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     siłownia

     wyciąg narciarski w pobliżu

     przyjazny zwierzętom

     dostęp do internetu/ WI-FI

     telewizor w pokoju

     miejsce na ognisko/grill

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2024 / 2025

 Ostatnia aktualizacja: 11.06.2024

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl