karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

KARKONOSKI Pensjonat    

Lokalizacja KARPACZ( Góry )

 

Opis:

Komfortowy pensjonat położony w pobliżu wyciągów narciarskich – m.in. Kopa - ok. 800 metrów.
 
Zakwaterowanie: Pokoje 2, 3 -osobowe z łazienką, TV. Możliwość jednej dostawki w pokoju 3 osobowym. Pokoje w standardzie PREMIUM – na zapytanie dopłata 20,-zł/os./noc. Dopłata do pokoju 1 osobowego: 50,-zł/noc (poza sezonem zimowym).
 
Do dyspozycji Gości: restauracja, sala konferencyjna, masaże, sauna, grota solna, kącik dla dzieci. Internet Wi-Fi i dozorowany parking bez opłat.
 
W cenie każdego pobytu: jacuzzi 10.30-21.30, wejście do SPA: w godz. 16-21.30 - jacuzzi, sauna fińska, parowa, tężnia solankowa, dozorowany parking, codziennie bufet z kawą, herbatą i zimnymi napojami od 8-21.00, opłata klimatyczna, 20% zniżki na grotę solną, 10% zniżki na sprzęt narciarski w szkole narciarskiej „Karpacz”, WiFi; dla dzieci: sala zabaw dla dzieci z grami X-BOX, kącik zabaw w restauracji, plac zabaw na ogrodzie, 10% zniżki do Parku Bajek. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Dzieci do 2 lat – bez świadczeń – GRATIS! Dzieci do lat 4 ze zniżką, na wspólnym spaniu. Łóżeczko dla dziecka – za opłatą. Pobyty 7 nocy.
 
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     wyciąg narciarski w pobliżu

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     telewizor w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 28.11.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl