karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

SKALNY SPA HOTEL   

Lokalizacja POLAŃCZYK( Góry, Jeziora )

 

Opis:

Osadzony na skale, na cyplu z widokiem na jezioro.
 
Zakwaterowanie: posiada wygodne pokoje 2 i 3 os. oraz 4 os. apartamenty, wszystkie pokoje z łazienkami i TV SAT. Możliwość jednej dostawki w pokojach 2 osobowych w formie stałego łóżka, w apartamencie 2 dostawek.
 
Do dyspozycji gości: restauracja Skalna (czynna 13-22) – kuchnia polska, Dymna Chata – ogniska, wieczory grillowe, ścianka wspinaczkowa na fasadzie budynku (12m), strefa SPA & WELLNESS – basen z atrakcjami, brodzik dla dzieci, sauna opalana drewnem, łaźnia parowa, komora infra red, jacuzzi, strefa schładzania i wypoczynku, salka fitness, bilard, piłkarzyki, bawialnia oraz akcesoria dla najmłodszych, WiFi, 2 korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów oraz kijków do nordic walking, segwaye, quady. Obiekt przyjmuje zwierzęta 20 zł/doba. Możliwość dokupienia wycieczki do Lwowa, Węgier, Słowacji – Wodny Świat, spływ pontonami doliną Sanu, traperska wyprawa w Bieszczady. 
 
W cenie każdego pobytu: dostęp do strefy SPA, WiFi, parking.
 
Informacje dodatkowe: Obiekt przyjmuje zwierzęta 20 zł/doba. Możliwość dokupienia wycieczki do Lwowa, Węgier, Słowacji – Wodny Świat, spływ pontonami doliną Sanu, traperska wyprawa w Bieszczady. Dziecko do lat 3 bez świadczeń gratis.
.
 
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     Promocja

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     SPA / Wellness / masaż

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     winda

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl