karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

STOK SKI and SPA Hotel   

Lokalizacja WISŁA( Góry )

 

Opis:

Posiada własne wyciągi narciarskie zlokalizowane bezpośrednio przy hotelu (naśnieżane, ośietlone oraz ratrakowane) z wypożyczalnią sprzętu oraz szkółką narciarską.

Zakwaterowanie: pokoje 2 osobowe standard w niektórych możliwość dostawki – rozkładany fotel oraz pokoje na zapytanie za dopłatą: 2 osobowe deluxe, pokój studio oraz apartament, pokoje 1 osobowe.

Do dyspozycji Gości: basen rekreacyjny z systemem dysz do hydromasażu, jacuzzi z podgrzewana wodą, brodzik dla dzieci, strefa wellness (łaźnia parowa, wanna Spa z hydromasażem, sauny – infrared, góralska, sucha; prysznic wrażeń, strefa wypoczynkowa z brodzikiem Kneippa, ogród zimowy, 2 restauracje, 2 sale bankietowe, Bar Nocny z kręgielnią, dyskoteka, stoły bilardowe, Bar dzienny obok recepcji hotelowej, karczma góralska, 2 zadaszone i zabudowane kominki plenerowe, sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny system audiowizualny, siłownia, SPA BOTANICA, strefa dziecka, plac zabaw, parking.

W cenie każdego pobytu: korzystanie z basenu oraz strefy wellness, siłowni, strefy dziecka – atrakcje dla dzieci, basen letni, parking, Wi-Fi.

Informacje dodatkowe: dziecko do lat 5 bez świadczeń – gratis. Hotel akceptuje zwierzęta za dopłatą. Taksa klimatyczna płatna na miejscu, możliwość korzystania z basenu krytego, basenu letniego, zabiegów SPA, strefy Wellness zostanie potwierdzona przez Hotel na 7 dni przed rozpoczęciem pobytu (w związku z aktualnym stanem obostrzeń pandemicznych).


PODANE CENY SĄ ORIENTACYJNE zależne od stanu dostępnych miejsc na dzień dokonania zapytania (wyższe/ niższe) * SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ *

 

COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     Promocja

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wyciąg narciarski w pobliżu

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     baza zabiegowa

     telewizor w pokoju

     kręgielnia

     bar dzienny/drink bar

     miejsce na ognisko/grill

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl