karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

BEATRICE Villa    

Lokalizacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA( Góry, Narty )

 

Opis:

Położona w centrum miejscowości w odległości ok. 250 m od wyciągów narciarskich .
Zakwaterowanie: w apartamentach wszystkie z aneksami kuchennymi, łazienką, TV.
APARTAMENT (2+2) – 2 osobowy + ew. 2 dostawki – sypialnia dla 2 osób, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla 2 osób).
APARTAMENT (3+2 lub 4+2)–2 sypialnie dla 1 lub 2 osób, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla 2 osób). APARTAMENT (8+2)–4 sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z kominkiem, 2 łazienki, wanna z hydromasażem, sauna.
Do dyspozycji gości: jadania, sauna, kącik dziecięcy, letni bar z tarasem, ogród z altanką i kominkiem, plac zabaw z trampoliną dla dzieci (sezonowe), sklepik z pamiątkami.
PROMOCJA: 1 dziecko do lat 12 na dostawce GRATIS oraz dzieci do lat 2 bez łóżka.
Możliwość dokupienia śniadań. Dodatkowo płatne: wypożyczenie łóżeczka dla dziecka, wanny, pościeli, przedłużenie doby hotelowej do 13.00, wymiana ręcznika, sprzątanie i wymiana pościel w czasie pobytu. Taksa klimatyczna płatna na miejscu. Zakwaterowanie w godzinach 14-18.00 – późniejszy przyjazd należy zgłosić – może być pobrana opłata. Obiekt wymaga podania nr karty kredytowej przy zameldowaniu - jako gwarancji pokrycia kosztów ew. szkód, jeżeli Klient nie posiada karty pobierana będzie kaucja zwrotna. Parking niestrzeżony gratis.
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     wyciąg narciarski w pobliżu

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     letni taras

     ogród

     apartament

     aneks kuchenny

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl