karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

KUKUCKA Hotel & Residences   

Lokalizacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA( Góry, Narty )

 

Opis:

Obiekt położony blisko dolnej stacji kolejki na Skalnate Pleso – Lomnicki Stit.
Zakwaterowanie:
W budynku głównym (HOTEL) znajduje się centralna restauracja, na piętrze pokoje 2-osobowe (możliwość tylko łóżeczka dla dziecka<6 lat), na wyższych kondygnacjach APARTAMENTY 2-os – sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób), w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV-Sat, WiFi.
W budynkach sąsiadujących (REZIDENCES) znajdują się tu APARTAMENTY – sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób), w pełni wyposażony aneks kuchenny, TVSat, WiFi, są tu też APARTAMENTY 4-os – 2 sypialnie, pokój dzienny z rozkładanym wypoczynkiem (dostawka dla max. 2 osób.
Do dyspozycji gości: w budynku głównym restauracja, WELLNESS CENTRUM (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, kąpiel Kneipp’a, strefa relaksu z widokiem na Tatry) - 2 h/ dzień GRATIS, przechowalnia sprzętu narciarskiego, pokój zabaw dla dzieci, parking, w budynkach REZIDENCIE znajdują się sauna sucha lub mokra można z nich korzystać wymiennie zamiast w budynku hotelowym.
Możliwość dokupienia kolacji. Możliwość pobytu z psem – opłata w zależności od sezonu. Taksa klimatyczna płatna na miejscu.
Dzieci do lat 6 bez łóżka ze śniadaniem gratis.
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     wyciąg narciarski w pobliżu

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     telewizor w pokoju

     apartament

     aneks kuchenny

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl