karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

SRDIECKO Hotel   

Lokalizacja JASNA pod Chopokiem( Góry, Narty )

 

Opis:

Górski hotel położony na południowej stronie góry Chopok na wysokości 1213 m n.p.m., w 2013 roku przeszedł rekonstrukcje (restauracja, wellness), pokoje przed remontem. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się dolna stacja kolejki krzesełkowej Srdiecko - Kosodrevina i końcowa stacja wyciągu narciarskiego Krupova – Srdiecko. Przy hotelu znajduje się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz sklep.

Zakwaterowanie: w pokojach 1, 2-osobowych z możliwością dostawki oraz pokojach rodzinnych (łóżko małżeńskie i łóżko piętrowe jako dostawka dla 2 osób – dopłata 92,-zł / noc/ pokój) – pokoje po częściowym remoncie, wszystkie z łazienką, TV.

Do dyspozycji gości: restauracja hotelowa, SKI Longue Bar, przechowalnia  sprzętu narciarskiego, kącik dziecięcy, Wi-Fi gratis, parking, Wellness Centrum – sauna parowa, Infra sauna, fińska sauna, prysznice chłodzące, strefa relaksu, zewnętrzne jacuzzi, możliwość dokupienia masaży, okładów (borowinowych, miodowych). GRATIS 3 godziny/ dzień wstęp do Wellness Centrum dla gości hotelowych Informacje dodatkowe:

Dziecko do lat 6 bez łóżka gratis. 

COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     wyciąg narciarski w pobliżu

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     dziecko GRATIS - wg opisu

     telewizor w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 28.09.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl