karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

MUSZELKA Sanatorium   

Lokalizacja KOŁOBRZEG( Morze, Uzdrowiska )

 

Opis:

Po remoncie, składa się z 2 budynków A i B. Muszelka A - dwupiętrowy budynek połączony z Zakładem Przyrodoleczniczym, położony w bezpośredniej bliskości do molo i plaży (ok. 50 m).
Zakwaterowanie: posiada 99 miejsc w pokojach 1, 2, 3 osobowych z łazienkami i balkonami, wszystkie z lodówką, czajnikiem i TV. Muszelka B - posiada 34 pokoje 1 i 2 os., w sumie dla 66 osób., wszystkie pokoje z widokiem na park, łazienkami, TV, telefonem, lodówką i czajnikiem). Na miejscu baza zabiegowa.
W cenie: całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska (1 wizyta lekarska na początku pobytu, doraźna pomoc w nagłych przypadkach), wstęp na basen – codziennie od godz. 16-21.00 oraz 2 zabiegi dziennie (masaż klasyczny i limfatyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym). Przy pobycie 11- nocy i dłuższym 3 zabiegi dziennie (od poniedziałku do piątku). 
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     basen kryty

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2024 / 2025

 Ostatnia aktualizacja: 17.05.2024

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl