karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

ADAM and SPA Hotel   

Lokalizacja KUDOWA ZDRÓJ( Oferta, Góry, Uzdrowiska, Polska )

 

Opis:

Klimatyczny i kameralny hotel położony ok. 300 metrów od Aqua Parku „Wodny Świat” oraz ok. 1 km od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych.
 
Zakwaterowanie: posiada pokoje 2 osobowe (2 łóżka jednoosobowe), 3- osobowe (1 łóżko małżeńskie i 1 jednoosobowe) oraz 2-,3- osobowe o podwyższonym standardzie (taka sama konfiguracja łóżek jak w standardzie) i 2 osobowe apartamenty, wszystkie z możliwością dostawki i z łazienką, wyposażone w telewizor, telefon, ręczniki i WI-FI, w pokojach o podwyższonym standardzie i apartamentach dodatkowo czajnik bezprzewodowy oraz lodówka.
 
Do dyspozycji Gości: restauracja, strefa SPA oraz kompleks basenowy: strefa rekreacyjna z biczami wodnymi, kaskadą, gejzerem oraz łóżkami do hydromasażu, jacuzzi i łaźnia parowa, sala konferencyjna (max 85 osób), sala kominkowa, sala relaksu (Sala relaksu to sala w strefie Wellness & SPA, która wyposażona jest w komfortowe fotele z regulacją pozycji, do których zamontowane są odbiorniki telewizyjne z dostępnymi kanałami telewizyjnymi.), bilard.

Do pobrania:

Udogodnienia:

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     dziecko GRATIS - wg opisu

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     telewizor w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2024 / 2025

 Ostatnia aktualizacja: 28.06.2024

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl