karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

LEŚNA POLANA Ośrodek Rehabilitacyjny   

Lokalizacja USTRONIE MORSKIE( Morze, Polska )

 

Opis:

Obiekt położony w 4 hektarowym parku nadmorskim w ciszy i spokoju, zaledwie 400 m od morza.
Zakwaterowanie: 190 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 os. typu studio ( dwupokojowe dla 4 osób) wyposażone w ręczniki, TV, telefon, radio, lampkę nocną, przyjazny dla osób niepełnosprawnych w tym poruszających się na wózkach. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan i koc.
Do dyspozycji Gości: winda osobowa, duża przestronna stołówka, kawiarnia z salą dyskotekową, duża baza rehabilitacyjno - zabiegowa, biblioteka, tenis stołowy, bilard, siłownia oraz pokój zabaw, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie, łóżeczka dla dzieci, wanienki, stopnie do umywalek.
Na ternie posesji znajduje się oczka wodne, park krajobrazowy z fontannami, sceną letnią do tańczenia, grill - ognisko, duży bezpieczny plac zabaw dla dzieci i parking. Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana organizuje także wycieczki min. do Ogrodów w Dobrzycy, Kołobrzeg z przewodnikiem, Skansen Chleba i inne.

COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     baza zabiegowa

     telewizor w pokoju

     winda

     tenis stołowy

     ogród

     miejsce na ognisko/grill

     blisko plaży

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2024 / 2025

 Ostatnia aktualizacja: 11.06.2024

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl