karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

BJORNSON Hotel   

Lokalizacja JASNA pod Chopokiem( Góry, Narty, Słowacja )

 

Opis:

po remoncie w 2016 roku – jeden z najbardziej znanych obiektów w Jasna pod Chopokom, położony pomiędzy stokami Otupne a Bela Put.

Zakwaterowanie: w pokojach 2-osobowych z rozdzielonymi łożkami (twin), pokojach 2-osobowych z łóżkiem małżeńskim z możliwością 1 dostawki, rodzinnych 2-osobowych z możliwością 2 dostawek, rodzinnych 3-osobowych z możliwością 2 dostawek, wszystkie z łazienkami, TV, Wi-Fi. NOWOŚĆ! zima 2020 – oddanie do użytku drewnianych chatek TREE HOUSES – minimalistyczny skandynawski design. Bliźniacze chatki oddzielone akustyczną ścianą – mogą funkcjonować jako samodzielne chatki lub połączona całość. Jedna chatka składa się z 2-osobowej sypialni z łóżkiem małżeńskim, część dziecięca z łóżkiem piętrowym dla 2 dzieci, w salonie rozkładana kanapa (dostawka dla 2 osób), kominek. Kliencie zakwaterowani w Tree Houses korzystają ze wszystkich udogodnień w H. BJORNSON (restauracja, wellness)

Do dyspozycji gości: restauracja z letnim widokowym tarasem, świetlica z grami dla dzieci, kącik dziecięcy, plac zabaw dla dzieci,  zewnętrzna strefa relaksu z sauną  z kadziami kąpielowymi i pomieszczeniem relaksacyjnym (GRATIS dla Klientów przy pobycie min. 3 noce), wypożyczalnia sprzętu sportowego, boisko do petanque, altanka z grillem.

Informacje dodatkowe: Dzieci do lat 3 bez łóżka GRATIS. Taksa klimatyczna ok. 1 Eur/ os – płatna na miejscu, parking gratis. Pobyty min. 4 nocy

 

 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     wyciąg narciarski w pobliżu

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     dziecko GRATIS - wg opisu

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2023 / 2024

 Ostatnia aktualizacja: 21.11.2023

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl