karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

EDEN Sanatorium Uzdrowiskowe   

Lokalizacja CIECHOCINEK( Uzdrowiska )

 

Opis:

Nowoczesny, niewielki i kameralny ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, położony ok. 1,5 km od centrum uzdrowiska, w spokojnej i cichej części miasta, w otoczeniu własnego, pięknego ogrodu z bujną i kolorową roślinnością, specjalizuje się w leczeniu uzdrowiskowym schorzeń: pourazowych, narządów ruchu, reumatologicznych, kardiologicznych, górnych dróg oddechowych, dziecięcego porażenia mózgowego, SM, otyłości i cukrzycy.
Zakwaterowanie: ok 100 miejsc w pokojach 1 i 2 osobowych z łazienkami, TV, radio, telefonem i sejfem.
Do dyspozycji gości: jadalnia, kawiarnia z przeszklonym dachem, nowoczesna baza zabiegowa, centrum mini SPA, 1 osobowa kriokomora, kapsuła Alphamassage, łóżko masujące AquaThermoJet, urządzenie do walki z cellulitem i odchudzania Body Space (bieżnia w podczerwieni), grota solna z własnym generatorem (decydującym o właściwościach leczniczych), biblioteka, siłownia, klimatyzowana kawiarnia z widokiem na niebo (przeszklony dach), winda panoramiczna, strzeżony parking, bezprzewodowy dostęp do Internetu, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia sprzętu do Nordic Walking, minitężnia w ogrodzie. Cały Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, o czym świadczy przyznany certyfikat „Ośrodek Przyjazny Osobom Niepełnosprawnym”, a także główna nagroda w konkursie „Obiekt bez barier” w woj. kujawsko-pomorskim zdobyta w 2009r. Oferta Ośrodka adresowana jest przede wszystkim do tych osób, które kochają ciszę, lubią wypoczywać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie z dala od zgiełku ulic, hałasu dyskotek, głośnej muzyki.
W okresie wakacyjnym - możliwość dopłaty do pokoju z klimatyzacją - 10,-zł/os./noc. Dzieci do 2 lat bez świadczeń - opłata ryczałtowa - 12,-zł/noc. Dzieci 2-7 lat ze zniżką - 1/2 wyżywienia, bez zabiegów.
W cenie każdego pobytu: konsultacja lekarska, całodobowa opieka medyczna, wejście do minitężni, internet wi-fi.
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     wypożyczalnia/ przechowalnia sprzętu sportowego

     dostęp do internetu/ WI-FI

     baza zabiegowa

     telewizor w pokoju

     klimatyzacja

     winda

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl