karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

PAŁAC ŁAZIENKI II Sanatorium   

Lokalizacja CIECHOCINEK( Uzdrowiska )

 

Opis:

Kompleks tworzy zespół dwóch obiektów - Pałacu objętego opieką konserwatorską i przyległego Pensjonatu, położonych w centrum Ciechocinka.

Zakwaterowanie: 200 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz apartamentach z pełnym węzłem sanitarnym o zróżnicowanym standardzie, część przystosowana dla osób niepełnosprawnych (w części pałacowej).

Do dyspozycji Gości: baza zabiegowa Medical and Spa, sala fitness, siłownia, sauna fińska, Kids Klub, sale konferencyjne, restauracja MARCONI, kawiarnia, bar, monitorowany parking.

W cenie pobytu PO ZDROWIE: 3 posiłki dziennie, jedna konsultacja lekarska, 3 zabiegi dziennie (w dni robocze) zaordynowane przez lekarza, bezpłatny wstęp do suny fińskiej oraz siłowni (atlas), bezpłatny wstęp na wieczorki kulturalne i taneczne odbywające się na terenie obiektu, WiFi.

Informacje dodatkowe: parking 5 zł/doba. Obiekt akceptuje pobyt z psami do 20 kg – 35 zł/doba + kaucja zwrotna w kwocie 200 zł.
 

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny osobom niepełnosprawnym

     sauna

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     plac zabaw/ pokój zabaw dla dzieci

     sala konferencyjna/ szkoleniowa

     przyjazny zwierzętom

     dostęp do internetu/ WI-FI

     jacuzzi

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2023 / 2024

 Ostatnia aktualizacja: 10.02.2023

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl