karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

ASTORIA Sanatorium   

Lokalizacja KARLOVY VARY( Wody termalne, Uzdrowiska )

 

Opis:

Położone w centrum uzdrowiska, vis-a-vis słynnych kolumnad, składa się z kilku połączonych ze sobą budynków.
Zakwaterowanie: pokoje 1, 2 os. z łazienkami, mini-barem, telefonem, radio, TV-sat. Pokoje z widokiem na kolumnady zdrojowe – za dopłatą, na zapytanie.
Do dyspozycji gości w San. ASTORIA: salon fryzjerski, kosmetyczny, kantor, kawiarnia, w której urządzane są wieczorki taneczne, restauracja, baza zabiegowa: mały basen termalny, masaże klasyczne, podwodne, perełkowe, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, zabiegi parafinowe, siłownia.
Do kompleksu ASTORIA należy również budynek „Walker” pochodzący z końca XVIII w. – po generalnym remoncie,  oddalony ok. 200 m. od budynku głównego, posiada pokoje z łazienkami.

COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     basen kryty

     SPA / Wellness / masaż

     siłownia

     dostęp do internetu/ WI-FI

     baza zabiegowa

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     salon fryzjerski

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl