karpatia@karpatia.pl +48 18 444 11 00
Oferty pakietowe
Karpatia - biuro podróży

 

  

ELEFANT Hotel   

Lokalizacja KARLOVY VARY( Wody termalne, Uzdrowiska )

 

Opis:

Położony w samym sercu uzdrowiska przy głównym deptaku, należy do kompleksu sanatorium Jessenius, w pobliżu znajduje się kolejka linowa do kompleksu DIANA z tarasem i widokiem na panoramę uzdrowiska.
Zakwaterowanie: pokoje o podstawowym standardzie, wszystkie z łazienkami, TV, lodówką, parkietowymi podłogami, stylowymi meblami. Pokoje z balkonem i widokiem na zdrojowe kolumnady – za dopłatą.
Do dyspozycji gości: winda, sklepik, baza zabiegowa i balneologiczna oraz restauracja w Sanatorium Jessenius – ok. 20 m (m.in. masaże, elektroterapia, termoterapia, inhalacje, kąpiele w wodach mineralnych), parking ok. 3 min. pieszo od Hotelu.
Możłiwość przyjazdu z psem - za dodatkowa opłatą. Możłiwość skorzystania z pakieu leczniczego.
 
COVID INFO!: wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Do pobrania:

Udogodnienia:

     Pakiet

     wody termalne

     parking/ parking strzeżony/ monitorowany

     przyjazny zwierzętom

     sanatorium

     telewizor w pokoju

     lodówka/minibar w pokoju

     winda

Spytaj o dostępność obiektu:

Galeria zdjęć obiektu:

Zobacz Katalog 2022 / 2023

 Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internetowe Biuro Podróży w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez KARPATIA.pl